Q1=4 нКл q2=-2 нКл r=60 см E=?

+1
Ответы (1)
  1. 22 июля, 05:31
    0
    E=kQ/r^2+kq/r^2

    E = ((8.98*10^9) / 0.6*0.6) (4*10^-9-2*10^-9) = 24.94*10^9*2*^10^-9=49.8