Дано:

Fупр = 50 кН

K = 80 Н/и

Найти:

∆x-?

+5
Ответы (1)
  1. 10 октября, 02:01
    0
    F=50 кН = 50000 Н запишем з-н Гука:

    k=80 Н/м F=kIΔxI; выразим IΔxI,

    IΔxI-? IΔxI=F/k;

    IΔxI=50000/80=625 м.