E=30 В

r0=0.2 ом

r1=10 ом

r2=4 ом

r3=4 ом

r5=0.5 ом

найти

J-?

JR-?

U-?

+1
Ответы (1)
  1. 2 марта, 00:38
    0
    J = E / (r0+r1+r2+r3+r4)

    J = 1,6 A

    U = J * (r0+r1+r2+r3+r4)

    U = 29,92 B

    E = U + JR

    JR = 0.08 B