Дано m=0'4 кг h=70 м A-?

+2
Ответы (2)
  1. 6 июня, 18:31
    0
    Решение:

    А=mgh=0,4*70*10=280 Дж
  2. 6 июня, 18:45
    0
    A = mgh

    A = 0,4 * 0, 07 = 0,028