Дано k-1500 Н/м, x-5 см, ▲x - 8 см А-?

+3
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 03:57
    0
    A=kx2^2/2-kx1^2=1500 * (0,08-0,05) / 2=22,5 Дж