Яка фокусна видстань линзи з оптичною силою + 4 дптр? яка це линза?

+2
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 10:59
    0
    F=1/D

    F=1/4 дптр = 0,25 м = 25 см

    Это собирающая линза, так как + 4 дптр