X во 2 + 6x+9=0

квадратное урав черещ=з дискреминат

+2
Ответы (1)
  1. 29 июля, 05:34
    0
    x ² + 6x+9=0

    D = 36-4*1*9 = 36 - 36=0

    x ₁,₂ = - b/2 а = - 6/2 = - 3

    Ответ: - 3