Упростите:

√5+√10-√20

√5+√12/√20

+1
Ответы (1)
  1. 11 мая, 01:08
    0
    √5+√10-√20=√5 + √10-√4·5 = √5+√10-2√5 = √10-√5

    √5+√12/√20 = √60/√20 = 3