Найдите корень уравнения (6 у - 1) (6 у+1) - 12 у (3 у-2) = 3

+5
Ответы (2)
  1. 7 августа, 04:54
    0
    36y2-1-36y2+24y=3

    24y=4

    y=4/24=1/6
  2. 7 августа, 06:46
    0
    36 у в квадрате-1-36 у в квадрате+24 у=3

    24 у=4

    у=4/24

    у=1/6