Решите систему

3x-4y=-1,

x+4y=5

+1
Ответы (2)
  1. 27 октября, 19:04
    0
    4x=4; x+4y=5; x=1; 1+4y=5; 4y=4; y=1 наверно так
  2. 27 октября, 19:27
    0
    {3 х-4 у=-1. {3 х-4 у=-1 = > {х+4 у=5. {х=-4 у+5 3 (-4 у+5) - 4 у=-1. 1=-4 у+5 - 12 у+15-4 у=-1. 4 у=5-1 - 16 у=-15-1. у=1 у=1