Разложите на множители: 16m^2 - (m-n) ^2=

+1
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 05:51
    0
    16m² - (m-n) ² = (4m - (m-n)) (4m + (m-n)) = (4m-m+n) (4m+m-n) = (3m+n) (5m-n)