помогите разложить многочлен на множители

1) 9 а в квадрате минус 16

2) у в кубе плюс 18 у в квадрате плюс 81 у

+2
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 12:07
    0
    9*а^2-16 = (3 а+4) (3 а-4)

    у^3+18*у^2+81=у (у+9) ^2