Log (0,4) 5-log (0,4) 2

помогите))

+3
Ответы (2)
  1. 7 декабря, 07:32
    0
    Loga b/c=loga b - loga c

    log (0,4) 5-log (0,4) 2 = log 2/5 5/2=log 2/5 (2/5) ^-1=-1 log2/5 2/5=-1
  2. 7 декабря, 07:59
    0
    Log (0,4) 5-log (0,4) 2 = log (0,4) 5/2 = log (2/5) (2/5) ^-1 = - 1 * log (2/5) (2/5) = - 1*1 = - 1