Разложите на множители:

9-с2+а2-6 а=

+5
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 02:16
    0
    9-с2+а2-6 а = (9 - 6 а) + (а2-с2) = 3 * (3-2 а) + 2 * (а-с)