Решите уравнение

б) 7z-z+5=11

в) 8 у-4 у-12=-50

+5
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 12:26
    0
    Б) 7z-z+5=11

    6z=6

    z=1

    в) 8y-4y-12=-50

    4y=-38

    y=-38/4

    y=9.5