2√5-√45+√5

(5√2-√18) * √2

(3√2) ^2

+5
Ответы (1)
  1. 5 июля, 05:50
    0
    2√5-3√5+√5=4 √5

    (5 √2-3√2) * √2=2√2*√2 = √16=4

    √324=18