решите уравнение

х-9 х^3=0

+3
Ответы (1)
  1. 25 августа, 09:25
    0
    X-9^3=0 x (1-9x^2) = 0 x=0 или 1-9x^2=0 - 9x^2=-1 9x^2=1 x^2=1/9 x=1/3