Решите уравнение:

а) 1/5 (х + 4) = 3:

б) 1/4 (2 у+1) = 8:

в) - 1/7 (5u-7) = 6:

г) 2/3 (10-с) = - 8:

+2
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 01:12
    0
    Х+4=15, х=11

    2 у+1=32, 2 у=31, у=15.5

    5u-7=-42, 5u=-35, u=7

    10-c=12, c=-2