Выполните умножение:

а) (у-4) (у+4)

б) (р-7) (7+р)

в) (4+5 у) (5 у-4)

г) (7 х-2) (7 х+2)

д) (8b+5a) (5a-8b)

е) (10 х-6 с) (10 х+6 с).

+1
Ответы (1)
  1. 23 июля, 06:46
    0
    А) y² + 4y - 4y - 16 = y²-16

    б) 7p+p²-49-7p=p²-49

    в) 20y-16+25y²-20y = 25y²-16

    г) 49x²+14x-14x-4=49x²-4

    д) 40ab-64b²+25a²-40ab=25a²-64b²

    е) 100x²+60cx-60cx - 36c²=100x²-36c²