решите систему уравнений 3 - (х-2 у) - 4 у=18, 2 х-3 у+3=2 (3 х-у)

+1
Ответы (1)
  1. 1 января, 21:24
    0
    3 - (х-2 у) - 4 у=18, 2 х-3 у+3=2 (3 х-у)

    3-х+2 у-4 у=18; 2 х-3 у+3=6 х-2 у

    -х-2 у=15; -4 х-у=-3

    х+2 у=15; 4 х+у=3

    х=15-2 у; 4 (15-2 у) + у=3

    х=15-2 у; 60-7 у=3

    х=15-2 у; 7 у=57

    х=15-2 у; у=57/7

    х=-9/7; у=57/7