Решите уравнение:

(Способом группировки)

1) 2 у в кубе-у в квадрате-32 у+16=0

2) 4 х в кубе-3 х в квадрате=4 х-3

+5
Ответы (1)
  1. 29 августа, 14:04
    0
    2y³-y²-32y+16=0 4x³-3x²=4x-3

    (2y³-y²) + (-32y+16) = 0 4x³-3x²-4x+3=0

    y² (2y-1) - 16 (2y-1) = 0 - х² (4x+3) + (4x+3) = 0

    (2y-1) (y²-16) = 0 (4x+3) (-x²+1) = 0

    2y-1=0 y²-16=0 4x=-3 - x²=-1

    2y=1 y²=16 x=-0,75 x²=1

    y=0,5 y=-4; y=4 x=-1: x=1