Реши уравнения

а) 16 у-32 у^2=0

б) х+1/2 х^2=0

+3
Ответы (1)
  1. 31 мая, 04:50
    0
    16y - 32y^2=0

    16y (1-2y) = 0

    16y=0 1-2y=0

    y=0 y=1/2