V8-2x при x = - 4; 2; 3.5

+1
Ответы (1)
  1. 23 мая, 02:42
    0
    √ (8-2x)

    x = - 4

    √ (8+8) = 16 = 4

    x=2

    √ (8-4) = √4 = 2

    x=3.5

    √ (8-2*3.5) = √ (8-7) = √1 = 1