Вычисли:

(3,5+14) ⋅2,1 (7,8-735) : 23 =

+1
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 06:17
    0
    1) 3,5 + 14 = 17,5

    2) 7,8-735 = - 727,2

    3) 17,5 * 2,1 = 36,75

    4) - 727,2 : 23 = - 31,61

    5) 36,75 * (-31,61) = - 1161,66