4 (а-1) (а-1) помогите решить за формулою скороченого множення.

+5
Ответы (2)
  1. 25 декабря, 02:12
    0
    4 (a2-a-a+1) = (a2-2a+1) 4 = 4a2-8 а+4
  2. 25 декабря, 04:18
    0
    Фоточка тебе в помощь;)