Розкласти на множники, використавши формули скороченого множення

4 (x+y) ^2-9 (x-y) ^2

+5
Ответы (1)
  1. 3 января, 13:27
    0
    Формула: (а²-в²) = (а+в) (а-в)

    а = 2 (х+у)

    в = 3 (х-у)

    4 (х+у) ² - 9 (х-у) ² = (2 х+2 у+3 х-3 у) (2 х+2 у-3 х+3 у) = (5 х-у) (5 у-х)