Використовуючи формули скороченого множення обчислить:

86²-14²=?

+1
Ответы (2)
  1. 8 февраля, 17:40
    0
    86²-14² = (86-14) (86+14) = 72 * 100 = 7200
  2. 8 февраля, 18:00
    0
    Разность квадратов

    (86-14) (86+14) = 72*100=7200