51²-41²=

63²-53²=

117²-17²=

164²-64²=

125²-25²=

14²-86²=

37²-63²=

81²-19²=

77²-23²=

68²-32²=

55²-53²=

41²-21²=

35²-55²=

22²-42²=

+3
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 22:54
    0
    51²-41² = (51-41) * (51+41) = 10*92=920

    63²-53² = (63-53) * (63+53) = 10*116=1160

    117²-17² = (117-17) * (117+17) = 100*134=13400

    164²-64² = (164-64) * (164+64) = 100*228=2280

    125²-25² = (125-25) * (125+25) = 100*150=15000

    14²-86² = (14-86) * (14+86) = (-72) * 100=-7200

    37²-63² = (37-63) * (37+63) = (-26) * 100=-2600

    81²-19² = (81-19) * (81+19) = 62*100=6200

    77²-23² = (77-23) * (77+23) = 54*100=5400

    68²-32² = (68-32) * (68+32) = 36*100=3600

    55²-53² = (55-53) * (55+53) = 2*108=216

    41²-21² = (41-21) * (41+21) = 20*62=1240

    35²-55² = (35-55) * (35+55) = (-20) * 90=-1800

    22²-42² = (22-42) * (22+42) = (-20) * 64=-1280