за формулою скороченого множення

(7n+8.5) ^2 - (4n+2.5) ^2

+3
Ответы (1)
  1. 6 мая, 15:28
    0
    (7n+8,5) ² - (4n+2,5) ² = (7n+8,5+4n+2,5) * (7n+8,5-4n-2,5) = (11n+11) * (3n+6) =

    =11 * (n+1) * 3 * (n+2) = 33 * (n+1) * (n+2).