1) 38,7 * (2,7943+3,8428) - 0,00577

2) 57,93*48,37:0,9655-102,2

+1
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 04:46
    0
    1) 1. 2,7943+3,8428=6,6371

    2. 6,6371*38,7=256,85577

    3. 256,85577-0,00577=256,85

    2) 57,93*48,37:0,9655-102,2=2800