Решите: 4^3 + (-3) ^5

+4
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 16:46
    0
    4^3 + (-3) ^5 =

    1) 4^3 = 64

    2) (-3) ^5 = (-243)

    3) 64 + (-243) = (-179)