Система уравнений: 1) 2 х=у+0,5 2) 3 х-5 у=12

+4
Ответы (1)
  1. 1 декабря, 14:37
    0
    2x=y+0,5

    3x-5y=12

    y=2x-0,5

    3x-5 (2x-0,5) = 12

    3x-10x+2,5=12

    -7x=9,5

    x=-9,5/7 = - 19/14

    2 * (-19/14) = y+0,5

    y = - 45/14

    Ответ: (-19/14; - 45/14)