Sin^2 pi/4 cos (-pi/3) + 2cos pi/6

+2
Ответы (1)
  1. 13 августа, 17:19
    0
    Решение

    Sin^2 pi/4 cos (-pi/3) + 2cos pi/6 = (1 / √2) ² * (1/2) + 2 * (√3/2) = 1/4 + √3