Выполнить действия:

y+6/y-6 - y+2/y+6

+3
Ответы (1)
  1. 14 мая, 14:54
    0
    y+6/y-6 - у+2/у+6 = (у+6) ^2 / (у^2 - 6^2) - (у+2) (у-6) / (у^2 - 6^2) = у^2 + 12 у + 36 - у^2 + 6 у - 2 у + 12 / у^2 - 36 = 16 у - 48 / у^2 - 36