Розкладають на множники

25x^3y^2-4xy^4

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 19:41
    0
    1) 25x^3*y^2 - 4xy^4 = xy^2 * (25x^2 - 4y^2) = xy^2 * (5x - 2y) (5x + 2y)