1) 8a^2-12ab розкладають на множники 2) 7m-7n+xm-xn

+3
Ответы (1)
  1. 19 марта, 01:53
    0
    8a^2-12ab=4 а (2 а-3 в)

    7m-7n+xm-xn = (7m-7n) + (xm-xn) = 7 (m-n) + x (m-n) = (m-n) * (7+x)