18 ху+6 х-24 у-8 при х = 1 и у = 0,45.

+1
Ответы (2)
  1. 8 июня, 08:40
    0
    18xy+6x-24y-8 подставляем

    8,1+6-10,8-8=-4,7
  2. 8 июня, 09:49
    0
    18xy+6x-24y-8

    18•1•0,45+6•1-24•0,45=-4,7

    18•1•0,45=8,1

    8,1+6•1=14,1

    14,1-24•0,45=3,3

    3,3-8=-4,7