5^0*27^-7/125^-6*5^1

+1
Ответы (1)
  1. 29 октября, 19:51
    0
    5^0*25^-7/125^-6*5^1 = 5^0*5^-14/5^-18*5^1 = 5^ (0-14+18+1) = 5^5 = 3125