4,5-8,3=

5 (-20) * (-0,2) =

+4
Ответы (2)
  1. 3 июля, 00:48
    0
    4,5-8,3=3,8

    5 (-20) * (-0,2) = - 100 * (-0,2) = - 20
  2. 3 июля, 01:19
    0
    4,5-8,3=-3,8 5 * (-2) = - 10