Разложи на множители (t+13) 3-0,027

+1
Ответы (1)
  1. 6 августа, 04:59
    -1
    = (t+13-0,3) ((t+13) ^2 + (t+13) * 0,3+0,09) = (t+12,7) * (t^2+26t+169+0,3t+3,9+0,09) = (t+12,7) * (t^2+26,3t+172,99)