Разложи на множители: (t6+s6) 2 - (t6-s6) 2-t2s2

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 20:11
    0
    (t6+s6) 2 - (t6-s6) 2-t2s2 = 2 (6t+6s-6t+6s-2st) = 2 (12s-2st) = 2*2s * (6-t) = 4s * (6-t)