13 цел3/4 + (3,25-1 цел1/3*2,01) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 11 августа, 10:55
    0
    1 1/3*2.01=4/3*201/100=67/25=2.68

    3.25-2.68=0.57

    13 3/4+0.57=13+3/4+57/100=13+132/100=13+1 32/100=14 8/25