1) 3√2ab⋅ 3√42b⋅3√27b

2) 4√abc⋅4√a3b2c⋅4√b5c2

+2
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 04:54
    0
    1) 3√ (2ab) * 3√ (4a^2 b) * 3√ (27b) = 27 √ (2ab*4a^2 b*27b) = 27 * 2*3 * a * b√ (2ab*3) = 162ab√ (6ab)