Разложи на множители x3-64

+5
Ответы (2)
  1. 4 марта, 14:17
    0
    x^3-64 = (x^3-4^3) = (x-4) (x^2+4x+16)
  2. 4 марта, 14:25
    0
    X*x*x - (4*4*4)

    x*x*x - (8*8)