Разложи на множители: 0,01z-zu^2

+4
Ответы (2)
  1. 13 декабря, 12:41
    +1
    0,01z-zu²=z (0,01-u²) = z (0,1-u) (0,1+u)
  2. 13 декабря, 13:12
    -1
    0,01z-zu² = 2z (0,005-u²)