Видомо що 45 процентив числа а на 7 бильше, ниж 1/3 цього числа занайдить число а

+4
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 09:43
    0
    45%=0,45=45/100=9/20

    9/20 а - 7=1/3 а

    9/20 а - 1/3 а=7

    27/60 а - 20/60 а=7

    7/60 а=7

    а=7 : 7/60

    а=7 * 60/7

    а=60