Разложите на множители:

9c-c²-9a+a²

+3
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 11:46
    0
    9c-c²-9a+a²=9 (с-а) - (с²-а²) = 9 (с-а) - (с-а) (с+а) = (с-а) (9-с-а)