Х^2-5 х+6

помогите решить!

+1
Ответы (2)
  1. 1 марта, 03:53
    0
    D = (-5) ^2-4*1*6=25-24=1; x1 = (5-1) / 2, x2 = (5+1) / 2. x1=2, x2=3. x^2-5x+6 = (x-2) * (x-3).
  2. 1 марта, 04:04
    0
    D=b (в квадрате) - 4ac

    D=25-4*6=25-24=1

    корень D=1

    x1 = (5-1) / 2=2

    x2 = (5+) / 2=3

    Ответ: x1=2; x2=3