Вынести общий множитель за скобки:

1) a) 2x+3xy

b) 3xy-5y

2) a) 5ab+10a^2

b) 14mn^2-7n

3) a) a^4+a^3

b) 2z^5-4z^3

4) a) ax^3+3ax

b) xy^3+5x^2y^2-3x^2y

+5
Ответы (2)
  1. 3 февраля, 02:52
    0
    1. а) x (2+3y)

    б) y (3x-5)

    2. а) a (5b+10a)

    б) n (14mn-7)
  2. 3 февраля, 03:44
    0
    1) а) 2 х+3 ху=х (2+3 у)

    б) 3 ху-5 у=у (3 х-5)

    2) 5 ав + 10 а ²=5 а (в+2 а)

    14mn²-7n=7n (2mn-1)

    3) a^4+a^3=a^3 (a+1)

    2z^5-4z^3 = 2z^3 (z^2-2)

    4) ax^3+3ax = ax (x^2+3)

    xy^3+5x^2y^2-3X^2y=xy (y^2+5xy-3x)