Разложите на множители:

1/9 - a2

b2+10b+25

Решите уравнение:

16 с2-49=0

+3
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 01:17
    0
    16 с^2-49=0

    16c^2=49

    c^2=49:16

    c^2=1.75

    c = - + 1.32